Як правильно обрати квартиру?

   Для багатьох людей купівля квартири – найважливіша покупка в житті. Але, як же правильно обрати квартиру? Де краще: в новобудові чи в старому будинку? На що звертати увагу? Про ці всі питання ми поговорили з  менеджером з продажу будівельної компанії «MS».

 На що потрібно звертати увагу в першу чергу, обираючи квартиру для себе?

   На якість виконаних робіт. Район, інфраструктуру. Переваги, які включені в ціну. Важливо, щоб квартира була максимально підготовленою до ремонтних робіт: стяжка, штукатурка, проводка, якість труб, якість батарей, якість котла, якість вікон, вхідних дверей. Також, на репутацію попередніх об’єктів, зданих компанією.  І на фасад та вигляд будинку.

Багато хто вважає, що квартири у старих будинках кращі, та й вони значно дешевші. Чи так це?

   Звісно ні! В нових будинках  все нове, що надає більший ресурс у експлуатації  – нова каналізація, сантехніка… Вони більш сучасні, а також в них є можливість згодом перепланувати квартиру, чого не можна в старих будинках, адже в них 80-90% стін є несучими. Стосовно ціни, то вторинний ринок з хорошим ремонтом є дорожчим, ніж первинний.  До того ж, в первинному ринку, попередньо розрахувавши свій бюджет, ти можеш зробити ремонт на свій смак.

На що потрібно звертати увагу у плануванні квартири?

   Потрібно звертати увагу на правильність планування. Наприклад, щоб кухня була квадратної форми, адже в ній має бути можливість поставити меблі, та мусить бути наявний повноцінний прохід. На розташування вікон, їх світлопроникність, адже вона економить електроенергію.

Наскільки важливою є хороша інфраструктура?

   Беззаперечно,  дуже важливою.  Адже потрібно, щоб поруч була хороша транспортна розв’язка, школи, дитячі садочки, аптеки, супермаркети. На це все потрібно зважати, при виборі квартири.

Про які інноваційні технології у сфері будівництва можеш розповісти?

   Сонячні батареї. Це – нові для України технології, які дозволяють людям протягом життя економити на електроенергії. Системи очистки води, які пом’якшують і очищують воду. Аварійний генератор.  Він дозволяє, після відключення електроенергії в місті, забезпечувати будинок світлом. Потужні  аварійні генератори  мають можливість обслуговувати навіть ліфт. Якщо вже говорити про ліфти, то на сьогоднішній момент вони є майже безшумними.

Чому компанія «MS» є одним з найкращих варіантів будівельної компанії Львова та Чернівців?

   Компанія  «MS» робить великий акцент на якість робіт. Також, в свою цінову політику, яка є  адекватною на ринку Львова, включає багато переваг. Вона повністю готує квартиру до  ремонту та експлуатації: опалення підключене, котел та всі радіатори стоять. Стяжка та штукатурка здаються в чистовому вигляді, що економить фінансові затрати покупців квартир.  Ставиться якісна мідна проводка, яка вже розведена по кімнатах, а також  якісні вікна, якісна фурнітура, всі лічильники. Крім того, в кожній квартирі передбачена лоджія, яка є опалювальною. Стоять великі панорамні вікна.

   Біля житлових комплексів розташовуються дитячі майданчики з камерами відео-стеження, за якими можна спостерігати просто зі смартфону, спортивні майданчики. Озеленюється та облагороджується територія.

Цікавлять умови розтермінування?

Залиште свої контакти і ми вишлемо вам детальну інформацію!

Відправити