Як економити електроенергію?

Ви питаєте як економити електроенеогію? Будівельна компанія МС дає декілька простих порад!


1. Поміняйте всі лампи розжарювання на LED лампи! Сьогодні коли вартість 1кВт електроенергії постійно зростає швидкість окупності LED ламп значно скоротилась. Використання LED ламп дозволяє скоротити ваші щомісячні витрати в 8 разів. Окупність від 1 до 2,5 років. Термін служби до 8-15 років.
2. Не залишайте ваше обладнання в режимі очікування! Це не тільки небезпечно, але і збільшує Ваші витрати на електроенергію на 30%. Уважно прочитайте інструкції і ви будете знати що ваші прилади споживають від 3-х до 15-ти Вт на годину.
3. Використовуйте стабілізатори напруги – дозволять зберегти вашу техніку і дозволяють скоротити споживання в деяких випадках в 2-2,3 рази.
4. Не забувайте відключати зарядні пристрої!
5. Якщо Ви використовується електроплиту, використовуйте посуд який буде відповідати рекомендованим параметрам для електроплит. Пам’ятайте: необхідно застосовувати посуд з дном, яке відповідає діаметру конфорки або може трохи більше. Посуд з нерівностями і викривленням дна призводить до перевитрати електроенергії на 40-60%.
6. Під час готування на електроплиті обов’язково закривайте кришкою каструлю, в якій готуєте. Швидке випаровування води збільшує час приготування на 20-30%, що в свою чергу суттєво відбивається на Ваших витратах на електроенергію. Після закипання переходьте на низькотемпературний режим.
7. Не забувайте видаляти накип з електрочайника. Накип на нагрівальному елементі перешкоджає віддачі тепла від наглівального елемента і вода закипає довше чим збільшує витрати на електроенергію.
8.Розмістіть Ваш холодильник в самому прохолодному місці на кухні і так, щоб на нтого не попадало пряме сонячне проміння це значно скоротить витрати на електроенергію. Відкривайте його якомога рідкіше, уникаючи значних витоків холоду. При утворенні льоду в морозильній камері розморожуйте холодильник. Лід, а особливо товстий шар льоду значно погіршує процес охолодження ваших продуктів, відповідно – збільшує споживання електроенергії.
З поваго Будівельна компанія МС!

Цікавлять умови розтермінування?

Залиште свої контакти і ми вишлемо вам детальну інформацію!

Відправити