3D Шпалери!

 

Сьогодні важко когось здивувати якісним ремонтом і завжди приходиться вигадувати оригінальні ідеї для того, щоб ваше помешкання було не схоже на інші. І про одну з таких цікавих ідей ми постараємось розказати Вам в даній статті.

3D шпалери для стін являють собою об’ємне зображення, яке створює відчуття повної реалістичності. Хочете ви зануритися в спокій мирного пейзажу, насолодитися красою нічного міста або побувати в невідомій казковій країні?

Види 3d шпалер
Такий оздоблювальний матеріал просто -напросто не може випускатися тільки в одного різновиду. Тому об’ємні шпалери відрізняються не тільки різноманітністю зображень і тем для них, а й своїм виконанням.

Ще один сучасний вид об’ємних шпалер – це флуоресцентні покриття. При денному світлі вони представляють собою покриття з тривимірним малюнком, а в темряві випромінюють м’який, розсіяне і трохи нереальний світ. Реалістичність такому «світловому шоу» надають люмінесцентні лампи, складову основу такого підсвічування. Особливо вдало ці шпалери виглядають в оформленні великих приміщень, а також кафе, барів, ресторанів і клубів. Однією з найбільш вражаючих новинок є світлодіодні шпалери. Вони являють собою складну технологічну систему, в якій картинка формується за рахунок великої кількості світлодіодних елементів. За допомогою пульта управління картинку можна змінювати, вибираючи зображення з «меню». Правда, поки технологія таких систем не відрізняється особливою надійністю і досить часто виходить з ладу, та й коштує така іграшка досить дорого, вимагаючи при цьому особливої уваги до умов експлуатації. Але якщо вам необхідно, дійсно, щось ексклюзивне, то цей варіант – саме те, що потрібно.

Створюйте власний дизайн 3D шпалер і Ваш ремонт завжди буде вишуканим і не повторним.

 

Цікавлять умови розтермінування?

Залиште свої контакти і ми вишлемо вам детальну інформацію!

Відправити