Дизайн прихожої!!!

Велика прихожа є не у всіх. І для того щоб використати її площу максимально ефективно і створити оригінальний дизайн. Потрібно всього лише врахувати невеликі секрети, щоб максимально використовувати простір прихожої і помістити там все необхідне.

Стиль, найбільш прийнятний для маленької прихожої – це мінімалізм. На жаль, щоб приміщення не перетворилося на звалище, потрібно відмовитися від декору і заховати речі в шафу.

Якщо у Вас вузька і довга прихожа. Найкраще всього поставити в такій прихожій шафу-купе. Всі речі будуть зібрані в одному місці, надійно заховані за розсувними дверима. Завдяки розсувним дверям навіть у відкритому вигляді шафа не буде займати зайвий простір. Більше того, дзеркало в дверному фасаді візуально збільшить простір.

Якщо у Вас прихожа прямокутної форми. Тут вже можливо розглянути інші варіанти прихожої! хорошими рішеннями для таких прихожих можуть стати прихожі розділені на дві частини, одна частина з вішалками де без проблем можна розмістити одяг який використовується на повсякдень або для гостей, а інша частина шафа де ви зможете заховати одяг , який використовується не так часто.

Тако гарним рішенням може бути кутова шафа. Кутова шафа займає місце, яке зазвичай пустує – це кути. При начебто невеликому розмірі дуже містка і компактна.

Як говориться в славнозвісній приказці “Зустрічають по одягу, а провожають по розуму” тому не варто нехтувати дизайном прихожої бо саме прихожа є першим і останнім приміщенням яке бачать Ваші гості.

Цікавлять умови розтермінування?

Залиште свої контакти і ми вишлемо вам детальну інформацію!

Відправити